Warunki wynajmu wozów

  • SEZON I: od lipca do sierpnia – min. 7 nocy

  • SEZON II: maj-czerwiec i wrzesień – min. 2 noce

  • Majówka, Boże Ciało – długość pobytu ustalana w zależności od liczby wolnych dni, min. długość pobytu widoczna po wybraniu dat na kalendarzu. Upominki: majówka, Boże Ciało – rowery gratis na jeden dzień, odbiór i zwrot w Dworku Rousseau w Świnorojach

Rezerwacja
Rezerwacja jest gwarantowana po wypełnieniu formularza rezerwacji, wpłaceniu w ciągu 2 dni od otrzymania od nas potwierdzenia rezerwacji bezzwrotnego zadatku w wysokości 30% wartości pobytu i przesłaniu nam potwierdzenia przelewu. Pozostała część opłaty za pobyt powinna zostać uiszczona 14 dni przed przyjazdem i potwierdzona poświadczeniem przelewu. Rezerwacje dokonywane w okresie krótszym niż 14 dni od daty przyjazdu są wiążące po opłaceniu całej kwoty. Po przesłaniu potwierdzenia przelewu zadatku wysyłamy różne przydatne wskazówki i kontakty, po wpłacie całości sumy otrzymacie Państwo od nas pozostałe informacje.

 

Sprzątanie końcowe nie obejmuje następujących czynności, do których wykonania zobowiazali się Goście akcepując regulamin:

Goście zobowiązują się do utrzymywania wozu w stanie zastanym. Przed wyjazdem należy:

  • wynieść z domu śmieci zgodnie z zasadami segregacji, popiół z grilla, kominka, pieca należy wynieść do metalowej beczki

  • wytrzeć stoły i blaty kuchenne

  • umyć piekarnik i kuchenkę, jeśli uległy silnemu zabrudzeniu

  • umyte i wysuszone naczynia kuchenne schować do odpowiednich szuflad/kredensów; naczynia po śniadaniu w dniu wyjazdu można zostawić umyte na suszarce

  • resztki jedzenia i napojów zabrać lub wyrzucić zgodnie z zasadami segregacji śmieci

  • zdjąć poszewki z pościeli i włożyć je do worków dostępnych w każdej łazience, wilgotne ręczniki rozwiesić w łazience

Czynności te nie są wliczone w tak zwane sprzątanie końcowe. Jeśli nie zostaną wykonane możemy naliczyć dodatkową opłatę zależną od stanu w jakim został pozostawiony dom..

W wozie zabronione jest chodzenie w butach – prosimy o przywiezienie swoich kapci. Prosimy również o nieprzestawianie sprzętu muzycznego i mebli. Jeśli jakieś meble zostaną przestawione podczas pobytu, muszą wrócić przed Państwa wyjazdem na swoje miejsce.

 
UWAGA: Nie przyjmujemy rezerwacji w przeddzień pobytu

 

Zwierzęta
Pobyt ze zwierzęciem poza wysokim sezonem (lipiec/sierpień) oraz długimi weekendami możliwy – ustalany indywidualnie, w zależności od obłożenia wozów. Jednorazowa opłata 100 zł za cały pobyt. Połowę opłaty przekazujemy Schronisku dla bezdomnych psów “Ciapek” w Hajnówce. Regulamin pobytu zwierząt można przeczytać tutaj.
 
Idealnym miejscem na pobyty ze zwierzakami jest nasz inny wakacyjny dom w okolicach Białowieży Dworek Rousseau.
 
Szczegółowe informacje na temat warunków rezerwacji i anulacji oraz regulamin wozów znajdziecie Państwo tutaj.