Warunki wynajmu wozów

  • SEZON I: od lipca do sierpnia – min. 7 nocy

  • SEZON II: maj-czerwiec i wrzesień – min. 3 noce

  • SEZON III: październik – min. 2 noce

  • Majówka, Boże Ciało – min. 4 noce

 
Rezerwacja jest gwarantowana po wypełnieniu formularza rezerwacji, wpłaceniu na konto bankowe bezzwrotnego zadatku w wysokości 30% wartości pobytu i przesłaniu nam potwierdzenia przelewu. Pozostała część opłaty za pobyt powinna zostać uiszczona 14 dni przed przyjazdem i potwierdzona poświadczeniem przelewu. Rezerwacje dokonywane w okresie krótszym niż 14 dni od daty przyjazdu są wiążące po opłaceniu całej kwoty. Po przesłaniu potwierdzenia przelewu zadatku wysyłamy różne przydatne wskazówki i kontakty, po wpłacie całości sumy otrzymacie Państwo od nas pozostałe informacje.
 

Sprzątanie końcowe jest w cenie przy spełnieniu następujących warunków – w przeciwnym wypadku możemy pobrać dodatkową opłatę w wysokości 100 zł. Goście zobowiązują się do utrzymywania domu w stanie zastanym. Przed wyjazdem należy

  • pozostawić uprzątnięte i umyte urządzenia i naczynia kuchenne,
  • opróżnić lodówkę
  • zdjąć poszewki z pościeli i włożyć je do worków dostępnych w każdej łazience, ręczniki natomiast pozostawić rozwieszone w łazience
  • wynieść  śmieci zgodnie z zasadami segregacji

Wszystkie te czynności nie są wliczone w tak zwane sprzątanie końcowe.

W domu zabronione jest chodzenie w butach – prosimy o przywiezienie swoich kapci. Prosimy również o nieprzestawianie sprzętu muzycznego i mebli. Jeśli mimo naszej prośby jakieś meble zostaną przestawione podczas pobytu, muszą wrócić przed Państwa wyjazdem na swoje miejsce.

 
UWAGA: Nie przyjmujemy rezerwacji w przeddzień pobytu
 
Pobyt ze zwierzęciem poza wysokim sezonem (lipiec/sierpień) oraz długimi weekendami możliwy – ustalany indywidualnie, w zależności od obłożenia wozów. Jednorazowa opłata 60 zł za cały pobyt. Połowę opłaty przekazujemy Schronisku dla bezdomnych psów “Ciapek” w Hajnówce. Regulamin pobytu zwierząt można przeczytać tutaj.
 
Idealnym miejscem na pobyty ze zwierzakami jest Dworek Rousseau.
 
Szczegółowe informacje na temat warunków rezerwacji i anulacji oraz regulamin domu znajdziecie Państwo tutaj.