fot. Adam Wajrak

Warunki przyjęcia zwierząt

Podstawowym warunkiem przyjęcia pod nasz dach czworonoga jest zgłoszenie przyjazdu Gościa ze zwierzęciem w momencie rezerwacji. W przypadku braku zgłoszenia pobytu ze zwierzęciem właściciel może odmówić zakwaterowania i zwrotu zaliczki.

 

Pobyt zwierzęcia warunkowany jest posiadaniem jego książeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami i poświadczeniem odrobaczenia.

 

W obawie o bezpieczeństwo naszych Gości oraz innych zwierząt nie przyjmujemy również psów ras uznawanych za agresywne ani psów agresywnych w stosunku do innych zwierząt oraz ludzi.

 

Opłata

Jednorazowa opłata za pobyt zwierzęcia wynosi 100 zł. Połowę tej sumy przekazujemy schronisku Ciapek w Hajnówce.

 

Hałas i zakłócenia

Twój pies nie może przeszkadzać innym Gościom przebywającym na terenie obiektu. W przypadku powtarzających się kilkakrotnie skarg ze strony innych Gości, zastrzegamy sobie prawo do zerwania umowy wynajmu.

 

Higiena i czystość

Nie akceptujemy psów na łóżkach, sofach i fotelach – nie wszyscy nasi goście są psiarzami 🙂 W razie złamania tego zakazu, możemy obciążyć opiekuna kosztami dodatkowego sprzątania lub zakupu nowej pościeli. Gdy zwierzę zabrudzi pokój lub inne pomieszczenie w jakikolwiek sposób – Ty, jako właściciel będziesz odpowiedzialny za posprzątanie po nim. Zwierzę musi posiadać własne posłanie i akcesoria do karmienia.

 

Teren otaczający nasz dom służy Tobie jak i innym Gościom do wypoczynku – jako właściciel jesteś zobowiązany do posprzątania odchodów po swoim podopiecznym (w zawiązanych woreczkach należy wyrzucić je do ogólnego kontenera). Właściciele kotów muszą posiadać kuwetę i opróżniać ją do plastikowej torby, którą następnie będą wyrzucać do kontenera na śmieci.

 

Odpowiedzialność

Jako opiekun jesteś odpowiedzialny i ponosisz koszty za wszelkie szkody i zanieczyszczenia spowodowane przez swojego zwierzaka. Ponosisz również odpowiedzialność za psa w przypadku pogryzienia ludzi bądź innych zwierząt na naszym terenie.

 

Twój pies musi być nadzorowany przez cały czas w ciągu pobytu. Aby okazać szacunek innym Gościom, prosimy zawsze trzymać psa na smyczy w ich obecności na wspólnym terenie. Zabrania się wprowadzania zwierząt na plac zabaw dla dzieci.

 

Nie zostawiaj swojego pupila w pokoju dłużej, niż to wynika z jego indywidualnych potrzeb fizjologicznych. W przypadku gdy będziemy mieli uzasadnione podejrzenia, że pozostawione w pokoju zwierzę zakłóca pobyt innych Gości, niszczy mienie obiektu, bądź może spowodować sytuację zagrożenia dla siebie bądź innych Gości, będziemy kontaktować się z Tobą w celu rozwiązania problemu.